Telif Hakkı ®

Telif Hakları © 2017 Tüm Hakları Saklıdır:

Satışa sunulan e-kitabın ve bu blogda bulunan içeriklerin ve hakkı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde https://www.evliligimikurtar.com/’a aittir. Yapılacak alıntı resmi izne tabi olup site içi ve e-kitabın kendisi hiçbir yöntemle kopya edilemez ve yayınlanamaz. Yayınlama kapsamında olunması durumunda bize e-mail adresimizden ulaşarak bu izni alabilirsiniz.

Söz konusu bilgi ve belgeler (satın alım yapan kişiler ya da satış ortaklığı üyeleri tarafından) hiçbir zaman üçüncü kişilere verilemez, satılamaz ya da kiralanması söz konusu olamaz. İlgili belgeler üzerinde değişiklik yapmaya, bunları parçalarına ayırmaya ve bunlar üzerinde tersine mühendislik işlemi yapılmasına müsaade edilmez.

Söz konusu bilgi ve belgeler telif hakkına dair yasalar, uluslararası telif hakkı yasaları ve fikri mülkiyet hakkına dair diğer yasa ve anlaşmalarla korunmaktadır. Kitabı satın alan kişi, söz konusu yasalara riayet edecek ve bilhassa, söz konusu bilgilerden ya da belgelerden işaretleri ya da telif hakkı bildirimlerini kaldırmayacak, bunları değiştirmeyecek ya da gizlemeyecektir.

Bu siteyi ziyaret eden ve Evliliğimi Kurtar E-Kitabını  satın alan kişilerin Telif Hakkı sayfamızı okuduğu varsayılır.