Sorumluluk Reddi

Evliliğimi Kurtar E-Kitabı PDF formatında bir e-kitaptır. ” Evliliğimi Kurtar E-Kitabı ” KDV dâhil 249 TL (Türk Lirası) karşılığı Shopier firması tarafından ödeme alınmak koşuluyla satılmaktadır.

“Evliliğimi Kurtar E-Kitabı”  vergileri ödenen bir e-kitaptır. İstenildiği taktirde ürün faturası kargo ile karşıdan ödemeli olarak gönderilmektedir.

” Evliliğimi Kurtar E-Kitabını” satın aldığınız anda https://www.evliligimikurtar.com ve ” Evliliğimi Kurtar E-Kitabı” için 30 Günlük İade Hakkı süresi başlar. ” Evliliğimi Kurtar E-Kitabı”nda yer alan yayınlardan yaşanacak yasal sorunlardan https://www.evliligimikurtar.com ve ” Evliliğimi Kurtar” E-Kitabı sahibi sorumlu değildir.

Yasal prosedürler gereği aşağıdaki belirtilen hususları dile getirmek istiyoruz.

Bu kitap ailevi meseleler gibi hassas bir konu üzerine hazırlandığından aşağıdaki durumlardan ve burada bahsedilmeyen durumlardan dolayı kitabın kullanımından doğacak tüm maddi ve manevi zararlardan feragat ettiğimi bildirmek isterim. Bu kitapta yer alan bilgiler tamamen tavsiye niteliğindedir. Bilgileri uygulayıp uygulamamak sizin kendi kişisel sorumluluğunuzdadır.

Kitap kişisel gelişim konularında genel bilgiler ve tavsiyeler içermektedir. Herhangi bir uzman (Psikolog, Doktor, Aile Danışmanı, İlişkiler Koçu, Yaşam Koçu, Psikolog gibi) görüşü bildirmemektedir. Bir uzmana görünme ihtiyacınız varsa, öncelikli olarak bir uzmandan yardım almalısınız.

Kitap 18 yaş altı için uygun değildir. Evli çiftler için hazırlanmış bu kitap hiçbir yasadışı olayı, durumu, fiili tavsiye ve tasvip etmemektedir.

Bu kitapta yer alan bilgiler genel tavsiyelerdir. Atacağınız adımların kişilik haklarına ve kanunlara uygunluğunu tespit etmek ve bu duruma uygun davranmak sizin sorumluluğunuzdadır. Yasalar karşısında suçlu duruma düşmemek için gerekli tedbirleri almak ve bu tür hareketlerden kaçınmak zorundasınız.

Eşinizde duygusal ya da diğer psikolojik yöntemler ile yeniden birliktelik için zorlayamazsınız. Kitapta yer alan teknikler eşlerin rızası ile birbirlerinden haberdar olarak uygulanmaktadır.